roverki.pl
Użytkownik:
Hasło:

Klubowe ABC Drukuj

KLUB Właścicieli i Miłośników Samochodów ROVER i MG ROVERki.pl jest Stowarzyszeniem nie prowadzącym działalności gospodarczej i posiada osobowość prawną. Jest to zarazem grupa dobrowolnie zrzeszających się osób, które łączy fakt posiadania - bądź sympatia do - samochodów marki ROVER   i MG.

Głównym celem, jaki przyświecał założycielom tej grupy, było zgromadzenie na internetowym forum właścicieli i miłośników samochodów ROVER  i MG, tak by mogli się oni dzielić swoimi doświadczeniami z eksploatacji samochodów i nieść sobie wzajemną pomoc w tym zakresie.

W dniu 7 stycznia 2003 r. Stowarzyszenie "Klub Właścicieli i Miłośników Samochodów Rover i MG - ROVERki.pl" zyskało osobowość prawną i zostało wpisane do rejestru stowarzyszeń Krajowego Rejestru Sądowego.

Internetowy portal w obecnym kształcie naszym skromnym zdaniem jest jednym z najlepszych obecnie funkcjonujących  "klubowo-motoryzacyjnych" serwisów internetowych.  Od 2007r działa motoryzacyjne forum bogate w treści poświęcone wszelkim zagadnieniom marek ROVER i MG.

Stowarzyszenie realizuje cele zawarte w statucie:

 1. zrzeszanie użytkowników i sympatyków samochodów MG Rover;
 2. rozwijanie wzajemnych kontaktów użytkowników samochodów MG Rover;
 3. popularyzacja marek Rover i MG;
 4. popularyzacha historii marek Rover i MG;
 5. nieodpłatne udzielanie porad związanych z eksploatacją, budową, serwisem, warunkami zakupu samochodów MG Rover;
 6. tworzenie lobby użytkowników i sympatyków samochodów MG Rover w Polsce;
 7. utrzymywanie kontaktów z oficjalnymi przedstawicielami firmy MG Rover w celu zapewnienia Klubowi jak najlepszego dostępu do informacji na temat produktów i usług oferowanych przez tę firmę;
 8. upowszechnianie i rozwijanie wśród społeczeństwa kultury motoryzacyjnej oraz podejmowanie wszelkich działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego.


Podstawą działania każdego Stowarzyszenia są składki członkowskie. Zapraszamy do wstąpienia w nasze "szeregi". By zostać "Sympatykiem" wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny zamieszczony na stronach www. Aby uzyskać status "Klubowicza" należy ponadto opłacić roczną składkę oraz koniecznie wypełnić w formularzu imię i nazwisko, adres oraz nr PESEL.

W zamian za opłacenie składki członkowskiej, Klubowicz otrzymuje naprawdę wiele:

 • kartę klubową uprawniającą do korzystania z rabatów i zniżek udzielanych przez naszych partnerów i Członków Wspierających,
 • klubowe logo  żelowe do naklejenia na samochód (bardzo ładne i solidne),
 • charakterystyczne naklejki pod tablice rejestracyjne,
 • własne konto w ramach portalu ROVERki.pl,
 • zwolnienie z opłat zlotowych,
 • możliwość nabywania klubowych gadżetów po kosztach ich produkcji,
 • dla chętnych konto mailowe w domenie roverki.pl ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ),
 • i wiele, wiele innych...

Klubowicze mogą wpływać na zawartość serwisu zamieszczając galerie grafik oraz modyfikując serwis poprzez publikację artykułów i newsów, a także mogą korzystać z wielu miejsc w serwisie przeznaczonych tylko dla Klubowiczów. Warto się zatem zapisać do Klubu i opłacić składkę!

Składka roczna na rok 2024 wynosi minimum 50 zł (będziemy wdzięczni za większe wpłaty, stosownie do swoich możliwości finansowych).

Numer rachunku bankowego, na jaki należy wpłacać składki członkowskie ze stosownym dopiskiem, np. "Składka roczna 2024 - nick, imię i nazwisko":

BRE Bank SA 44 1140 1010 0000 2980 3700 1001
Klub ROVERki.pl

ul. Skarbka z Gór 140C/28
03-287 Warszawa